8 °C
Bieganie i Nordic Walking

Bieganie i Nordic Walking

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wspieramy wszelkie aktywności, które pomagają kompleksowo zadbać o formę ruchową i pozytywnie wpłynąć na jakość spędzanego czasu. 

Piękno Wzgórz Dylewskich i nasze zaplecze sprzętowe stanowią symbiozę w drodze po zdrowie i wypoczynek - bez względu na wiek i kondycję fizyczną - dla każdego.

Dbanie o formę w otoczeniu malowniczej przyrody i czystego powietrza to inna jakość!

Miłośnikom joggingu oferujemy trasy biegowe w parku (poranny jogging) oraz długie trasy biegowe po polnych drogach, między łąkami, pastwiskami i lasami.

Trasy biegowe

Trasa - 5 km - zobacz   Trasa - 10 km - zobacz

Dzięki różnorodnemu ukształtowaniu terenu, trasy umożliwiają uprawianie sportu zarówno początkującym biegaczom, jak również profesjonalistom. Malownicze okolice, pełne szumiących drzew, wiecznie zielonych łąk i unoszącego się w powietrzu zapachu sprawiają, że bieganie będzie nie tylko korzystne dla zdrowia i samopoczucia, ale przede wszystkim niezwykle przyjemne.

Barwne pejzaże, zmieniające się wraz z porami roku przeniosą aktywność fizyczną na zupełnie nowe tory, dodając jej niemal metafizycznego wyrazu. Trasy wyznaczone do biegania, fantastycznie sprawdzają się również do bardzo popularnej aktywności - Nordic Walkingu. Dysponujemy wypożyczalnią kijków dla osób chcących spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij