15 °C
Bieganie i Nordic Walking

Bieganie i Nordic Walking

Wychodzimy naprzeciw i wspieramy wszelkie aktywności, które pomagają kompleksowo zadbać o formę ruchową, pozytywnie wpłynąć na jakość spędzanego czasu. 

Piękno Wzgórz Dylewskich, nasze zaplecze sprzętowe, stanowią symbiozę w drodze po zdrowie i wypoczynek - bez względu na wiek i kondycję fizyczną - dla każdego.

Zadbaj o formę w otoczeniu malowniczej przyrody

Dla miłośników joggingu oferujemy trasy biegowe w parku (poranny jogging) oraz długie trasy biegowe po polnych drogach miedzy łąkami i lasami.

Regularne bieganie to gwarancja witalności i znakomitej sprawności przez cały rok. Dzięki niemu wzmocnią Państwo serce i układ krwionośny, układ immunologiczny, poprawią wygląd skóry oraz nastrój. Bieganie jest również znakomitym sposobem na utratę zbędnych kilogramów i wymodelowanie sylwetki.

Trasy biegowe

Trasa - 5 km - zobacz   Trasa - 10 km - zobacz

Dzięki różnorodnemu ukształtowaniu terenu, trasy umożliwiają uprawianie sportu zarówno początkującym biegaczom, jak również profesjonalistom. Malownicze okolice pałacu, pełne szumiących drzew, wiecznie zielonych łąk i unoszącego się w powietrzu zapachu sprawiają, że bieganie będzie nie tylko korzystne dla zdrowia i samopoczucia, ale przede wszystkim niezwykle przyjemne. 

 

Barwne pejzaże, zmieniające się wraz z porami roku przeniosą aktywność fizyczną na zupełnie nowe tory, dodając jej niemal metafizycznego wyrazu. Trasy wyznaczone do biegania, fantastycznie sprawdzają się również do bardzo popularnej aktywności - Nordic Walkingu. Dysponujemy wypożyczalnią kijków dla osób chcących spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?
Lokalizacja

Lokalizacja

Pałac Pacółtowo to luksusowy obiekt, malowniczo położony u podnóża Wzgórz Dylewskich.

dowiedz się więcej
Wybierz pokój

Wybierz pokój

Stylowe i wygodnie urządzone pokoje w Pałacu Pacółtowo zapewnią komfortowy wypoczynek.

dowiedz się więcej

Poznaj Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie, to piękny, jeszcze nie odkryty region, gdzie pośród łąk i pól znajduje się Pałac Pacółtowo. To miejsce wyjątkowe zarówno dla aktywnie wypoczywających jak i tych pragnących delektować się ciszą okolicznej przyrody.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij