16 °C
Loty widokowe

Loty widokowe

Ludzie od zawsze marzyli o tym, by choć na moment wzbić się w powietrze i poczuć niczym nieograniczoną wolność.

Perfekcyjnym miejscem do spełnienia tych marzeń jest Pałac Pacółtowo.

Wzgórza Dylewskie z lotu ptaka wyglądają magicznie

Loty widokowe to niepowtarzalny sposób na odkrycie piękna Wzgórz Dylewskich o zachodzie słońca lub w brzasku porannych promieni. Dają niezwykłą możliwość poznania okolicy z innej perspektywy.

Loty samolotem

Spojrzenie wysokości kilkuset metrów, nawet na dobrze znane tereny daje niepowtarzalną okazję, aby odkryć ich urok i czar na nowo. Lok widokowy będzie również znakomitym pomysłem na organizację romantycznych zaręczyn lub świętowanie rocznicy ślubu.
Chcą Państwo skosztować specjałów lokalnej restauracji w Olsztynie? Samolotem to tylko 15 minut! Pragną Państwo zachwycić się pięknem mazurskich jezior i lasów, widzianych z wysokości nawet kilkudziesięciu metrów? Uczestnicząc w locie widokowym mogą Państwo obejrzeć całe Mazury Zachodnie, Grunwald i mazurskie jeziora w ciągu zaledwie godziny. 
Loty widokowe to niepowtarzalny sposób na odkrycie piękna Wzgórz Dylewskich o zachodzie słońca lub w brzasku porannych promieni. 

Loty balonem

Na specjalne życzenie naszych gości organizujemy loty balonem. Balon stanowi swego rodzaju platformę widokową, która zakotwiczona linami do ziemi, wznosi się majestatycznie na wysokość 30 metrów. Loty balonem są znakomitą okazją do poznawania terenów Wzgórz Dylewskich, wspaniałego i mało znanego regionu. Lot balonem pomaga się odprężyć, niektórym przełamać swoje lęki, podziwiać magiczne widoki jak np. zachód słońca.  
Dzięki takiej atrakcji jeszcze wyraźniej dostrzegą Państwo niezwykłe piękno Wzgórz Dylewskich, naturalnych wąwozów, hektarów soczyście zielonych traw i bujnych lasów.
W zależności od Państwa oczekiwań, organizujemy loty widokowe dla 2 osób oraz dla grup (od 4 do 15 osób). Wspólny lot to świetna zabawa.

Z ostaw swój
adres e-mail

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów oferty.

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?

Poznaj Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie, to piękny, jeszcze nie odkryty region, gdzie pośród łąk i pól znajduje się Pałac Pacółtowo. To miejsce wyjątkowe zarówno dla aktywnie wypoczywających jak i tych pragnących delektować się ciszą okolicznej przyrody.

Skontaktuj się z nami

Sprawdź szczegóły
napisz do nas +48 89 642 29 84
newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

formularz kontaktowy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij