-2 °C

Wellness & Beauty

Strefa Wellness & Beauty w Spa Pałacu Pacółtowo to miejsce stworzone z myślą o kompleksowej regeneracji, relaksie i pogłębianiu wewnętrznego spokoju. Oddajemy do Państwa dyspozycji oazę, będącą harmonijnym połączeniem najnowszych zdobyczy nauki z wiedzą i tradycją orientalnych kultur. Starannie zaaranżowana przestrzeń Spa zapewni Państwu kameralną, intymną atmosferę, która dopełni zabiegów, rytuałów, pomoże w pełni delektować się czasem regeneracji i doświadczania.

 

Zapomnij o codziennych troskach i odzyskaj harmonię

Wiemy jak ważne w zachowaniu świetnej formy jest holistyczne podejście do zdrowia. W myśl starożytnej indyjskiej filozofii – Ajurwedy traktujemy ciało jako świątynię duszy, otaczając je stosowną troską i opieką. Nowoczesne zabiegi kosmetyczne to doskonały sposób na promienny wygląd, znakomite samopoczucie oraz odnalezienie w sobie wewnętrznego piękna.
 

Odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających Gości stworzyliśmy pakiet zabiegów, które kompleksowo pomogą zadbać nie tylko o ciało, ale również o ducha. Starannie wyselekcjonowane rytuały energetyzujące, odprężające, dotleniające i wyszczuplające zapewnią Państwu długotrwałą witalność, świetne samopoczucie, odczuwalny spadek napięcia oraz wspaniały wygląd.

Zasmakuj orientu

Dla osób, które pragną zasmakować orientu i na własnej skórze poczuć magię starożytnej indyjskiej filozofii Ajurwedy, przygotowaliśmy oryginalne ajurwedyjskie masaże, wykonywane przez Jubaira Changampalli - wieloletniego eksperta masażu ajurwedyjskiego oraz trenera jogi. Każdy zabieg to prawdziwa uczta dla ciała i ducha.
 

Uczta, której efektem będzie: uwolnienie od skumulowanych w ciele napięć, pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego, zwiększenie witalności i poziomu energii, przywrócenie harmonii w ciele, zmniejszenie lęku, niepokoju i obaw, przywrócenie harmonii z samym sobą i otoczeniem oraz zwiększenie samoakceptacji.

Wypoczywaj aktywnie

Entuzjaści pływania mogą korzystać z dwóch hotelowych basenów: całorocznego, znajdującego się w pałacowych piwnicach oraz odkrytego basenu letniego o długości 25 m.
Pobyt w strefie Spa Welness&Beauty to gwarancja odpoczynku od codziennego zgiełku, trosk i problemów.
Zachęcamy także do skorzystania ze znajdującej się w naszym Spa łaźni.
 

Łaźnia turecka, określana jako gorąca terapia dla ciała i duszy zapewni Państwu skuteczną redukcję stresu, zmęczenia i napięcia. Dodatkowo pomoże oczyścić organizm z toksyn, poprawi odporność oraz wspaniale wygładzi skórę.
Dzięki wzbogaceniu pary wodnej olejkami eterycznymi i aromatami ziołowymi sesja w łaźni tureckiej stanie się dla Państwa idealnym sposobem na relaks, wyciszenie i odzyskanie wewnętrznej harmonii.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij