16 °C
Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe

Okolice Wzgórz Dylewskich to tereny wprost stworzone do uprawiania turystyki rowerowej. Malownicze przestrzenie, pełne wiecznie zielonych,

pagórkowatych łąk i przepięknych wąwozów zapewniają aktywny wypoczynek oraz wspaniałe wspomnienia
z pobytu w Pałacu Pacółtowo.

Szczególnie polecamy

Szlaki Turystyczne Pałac Pacółtowo

 

Przygotowane przez nas trasy o różnym stopniu trudności zaspokoją potrzeby zarówno tych którzy podchodzą do sportu amatorsko, jak i tych, którzy lubią stawiać przed sobą ambitne wyzwania.

  • "Zdobycie" Góry Dylewskiej 16,5 km.
  • Zwiedzenie drewnianego kościółka z XIII w w Rychnowie – 8 km.
  • Zwiedzenie Pól Grunwaldzkich (5 km)  i Muzeum Bitwy Grunwaldzkiej oraz Pomnika Zwycięstwa Grunwaldzkiego. Corocznie w połowie  lipca, w rocznicę zwycięstwa Jagiełły nad Krzyżakami świętowane są Dni Grunwaldu. Oprócz uroczystości głównych przy Pomniku Grunwaldzkim i Ogólnopolskich Biegów Grunwaldzkich (15 lipca) – wielką atrakcją jest inscenizacja Bitwy Grunwaldzkiej w wykonaniu około
    1 500 rycerzy przybyłych tu z całej Polski, oraz z takich krajów Europy jak: Czechy, Węgry, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Litwa, Łotwa i Białoruś.
  • Zwiedzenie Dąbrówna (15 km)  – miasteczka w południowej części Mazur Zachodnich, malowniczo położonego między jeziorami Dąbrowa Mała i Dąbrowa Wielka.  Dąbrówno przyciąga przede wszystkim miłośników natury, ceniących ciszę oraz możliwość podziwiania wspaniałego krajobrazu morenowych wzniesień. Jest tu gotycki kościół z XIV w. z dzwonnicą o polichromowanym stropie, oraz wiele ciekawostek architektonicznych, m.in. zabytkowe kamieniczki, fragmenty obwarowań miejskich i pochodząca z XVIII w. wieża ciśnień.

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?
Lokalizacja

Lokalizacja

Pałac Pacółtowo to luksusowy obiekt, malowniczo położony u podnóża Wzgórz Dylewskich.

dowiedz się więcej
Wybierz pokój

Wybierz pokój

Stylowe i wygodnie urządzone pokoje w Pałacu Pacółtowo zapewnią komfortowy wypoczynek.

dowiedz się więcej

Poznaj Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie, to piękny, jeszcze nie odkryty region, gdzie pośród łąk i pól znajduje się Pałac Pacółtowo. To miejsce wyjątkowe zarówno dla aktywnie wypoczywających jak i tych pragnących delektować się ciszą okolicznej przyrody.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij