15 °C
Walentynki Dzień Zakochanych w Pałacu Pacółtowo

Walentynki Dzień Zakochanych w Pałacu Pacółtowo

Czy wyciszenie, czy aktywność fizyczna – Pałac Pacółtowo jest doskonałym miejscem do wspólnego spędzenia Dnia Zakochanych. To również idealny pretekst, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

Dzień zakochanych w Pałacu Pacółtowo

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli”. Warto skosztować tego uczucia ze swoją Drugą Połową w stylowym i luksusowym Pałacu Pacółtowo na Wzgórzach Dylewskich.

Kameralny hotel butikowy z okazji Święta Zakochanych ma dla Państwa wyjątkową niespodziankę. Dwie namiętne doby przy blasku świec i lampce szampana, w pokoju udekorowanym płatkami świeżych róż… Oto słodka i zmysłowa strona Mazur.

Miłość zakwitła

Wierzymy, że szczere i głębokie uczucia należy pielęgnować w pięknej i niezwykłej scenerii. Nasz luksusowy hotel, położony w zachodniej części Warmii i Mazur, to ekskluzywne miejsce spokoju i relaksu. Intymna atmosfera i cicha okolica pozwalają się w pełni wyciszyć i odprężyć. Tu można zregenerować siły i ukoić zmysły. Wykwintne jedzenie i esencjonalne zabiegi SPA w strefie Wellness & Beauty działają ożywczo na ciało i umysł. Profesjonalna i dyskretna obsługa naszego hotelu zadba o każdy szczegół Państwa pobytu.

Z miłości do rozkoszy

Kiedy Państwo będą pielęgnować potęgę swojego uczucia, my zatroszczymy się o pielęgnację ciała i odpoczynek umysłu. W ramach Pakietu Walentynkowego proponujemy Państwu wyrafinowane rytuały: Egzotyczna podróż i Czyste orzeźwienie.

Oprócz tego, zapraszamy do skorzystania również z innych atrakcji naszego butikowego hotelu. Otwarta całą dobę siłownia, łaźnia turecka, podgrzewany basen – to propozycja spędzenia wolnego czasu w naszym centrum Wellness & Beauty.

A jeśli największą moc i witalność czerpiecie Państwo z przebywania na świeżym powietrzu, z pewnością docenicie nasz kompleks jeździecki z unikalnym, 1000-hektarowym terenem do jazdy konnej. Wycieczki piesze, rowerowe i nordic walking odsłonią przed Wami esencję mazurskiej przyrody.

Czy wyciszenie, czy aktywność fizyczna – Pałac Pacółtowo jest doskonałym miejscem do wspólnego spędzenia Dnia Zakochanych. To również idealny pretekst, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

Sprawdź Ofertę

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij