0 °C
Walentynki Dzień Zakochanych w Pałacu Pacółtowo

Walentynki Dzień Zakochanych w Pałacu Pacółtowo

Czy wyciszenie, czy aktywność fizyczna – Pałac Pacółtowo jest doskonałym miejscem do wspólnego spędzenia Dnia Zakochanych. To również idealny pretekst, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

Dzień zakochanych w Pałacu Pacółtowo

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli”. Warto skosztować tego uczucia ze swoją Drugą Połową w stylowym i luksusowym Pałacu Pacółtowo na Wzgórzach Dylewskich.

Kameralny hotel butikowy z okazji Święta Zakochanych ma dla Państwa wyjątkową niespodziankę. Dwie namiętne doby przy blasku świec i lampce szampana, w pokoju udekorowanym płatkami świeżych róż… Oto słodka i zmysłowa strona Mazur.

Miłość zakwitła

Wierzymy, że szczere i głębokie uczucia należy pielęgnować w pięknej i niezwykłej scenerii. Nasz luksusowy hotel, położony w zachodniej części Warmii i Mazur, to ekskluzywne miejsce spokoju i relaksu. Intymna atmosfera i cicha okolica pozwalają się w pełni wyciszyć i odprężyć. Tu można zregenerować siły i ukoić zmysły. Wykwintne jedzenie i esencjonalne zabiegi SPA w strefie Wellness & Beauty działają ożywczo na ciało i umysł. Profesjonalna i dyskretna obsługa naszego hotelu zadba o każdy szczegół Państwa pobytu.

Z miłości do rozkoszy

Kiedy Państwo będą pielęgnować potęgę swojego uczucia, my zatroszczymy się o pielęgnację ciała i odpoczynek umysłu. W ramach Pakietu Walentynkowego proponujemy Państwu wyrafinowane rytuały: Egzotyczna podróż i Czyste orzeźwienie.

Oprócz tego, zapraszamy do skorzystania również z innych atrakcji naszego butikowego hotelu. Otwarta całą dobę siłownia, łaźnia turecka, podgrzewany basen – to propozycja spędzenia wolnego czasu w naszym centrum Wellness & Beauty.

A jeśli największą moc i witalność czerpiecie Państwo z przebywania na świeżym powietrzu, z pewnością docenicie nasz kompleks jeździecki z unikalnym, 1000-hektarowym terenem do jazdy konnej. Wycieczki piesze, rowerowe i nordic walking odsłonią przed Wami esencję mazurskiej przyrody.

Czy wyciszenie, czy aktywność fizyczna – Pałac Pacółtowo jest doskonałym miejscem do wspólnego spędzenia Dnia Zakochanych. To również idealny pretekst, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

Sprawdź Ofertę

newsletter
Sign up for our newsletter and keep updated
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close