0 °C

Praca

1. Stanowisko: Pracownik Recepcji

Zakres zadań:

  • obsługa oraz prowadzenie recepcji, w tym programu do obsługi hotelowej
  • obsługa centrali telefonicznej oraz poczty elektronicznej
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji między działami
  • profesjonalna obsługa Gości
  • praca zmianowa

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości obsługi komputera (word, excel, outlook)
  • dokładności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wielozadaniowości, samodzielności i komunikatywności
  • pozytywnego usposobienia

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników
  • miłą atmosferę w grupie młodych pracowników
  • szkolenia stanowiskowe

2. Stanowisko: Kelner

  • profesjonalna obsługa Gości zgodnie ze standardami Pałacu Pacóltowo
  • dbanie o porządek na sali i tarasie
  • współpraca z innymi działami
  • obsługa programu sprzedażowego, terminalu płatniczego

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku (nie jest to konieczne)
  • posiadanie umiejętność pracy w zespole
  • łatwe nawiązywanie kontaktu, pozytywne nastawienie do ludzi
  • znajomości j. angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • elastyczny grafik

Oferujemy Państwu pracę w urokliwym miejscu jakim jest Pałac Pacółtowo.

CV prosimy kierować na adres: praca@palacpacoltowo.pl (w tytule prosimy podać jakiego stanowiska dotyczy aplikacja).

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.