26 °C

Lokalizacja

Pałac Pacółtowo to luksusowy pałac, malowniczo położony u podnóża Wzgórz Dylewskich, kilka kilometrów od Pól Grunwaldzkich - miejsca pamiętnej bitwy w 1410 roku.

Unikatowe walory

Okolice pałacu to tereny o unikatowych walorach krajobrazowo-widokowych, bogatej, różnorodnej faunie i florze oraz wyjątkowych wartościach kulturalnych oraz historycznych. Setki hektarów barwnych, wiecznie zielonych, pofałdowanych łąk, wąwozy i lasy sprzyjają spacerom, wyprawom rowerowym i konnym.

Wytyczone szlaki hikingu oraz ścieżki rowerowe prowadza do wielu miejsc historycznych i krajobrazowych. Setki hektarów łąk i pastwisk to wymarzony teren do treningów cross-country dla jeźdźców konnych. Zimą nartostrada zadowoli zarówno tych bardziej, jak i tych mniej wytrawnych biegaczy narciarskich.

Dogodna lokalizacja

Dogodna lokalizacja Pałacu Pacółtowo, pomiędzy Warszawą, a Gdańskiem powoduje, że jest to idealne miejsce do wypoczynku.

Zarówno tego planowanego, jak i bardziej spontanicznego, np. połączonego z pracą.
Dla miłośników awiacji jesteśmy dostępni także z powietrza.

Lądowisko

Lądowisko

Położone w odległości 400 metrów od Pałacu Pacółtowo.

dowiedz się więcej

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?
newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij