25 °C

Kompleks jeździecki

Kompleks jeździecki Pałac Pacółtowo to największy teren jeździecki w Polsce.

Piękne tereny dla miłośników jeździectwa

Częścią zespołu pałacowo-parkowego jest kompleks jeździecki z pięknymi stajniami i unikalnymi placami treningowymi w systemie „Ebbe und Flut”. Ośrodek oferuje jeźdźcom naukę jazdy konnej oraz bezpieczne trasy cross-country długości 50 km. Nasze łąki i pastwiska uprawiane są według ekologicznych standardów Unii Europejskiej, a ich nawierzchnia jest systematycznie rekultywowana, co gwarantuje równe i bezpieczne dla koni podłoże.

Kryta ujeżdżalnia zapewnia możliwość jazdy konnej bez względu na warunki atmosferyczne. 1000 hektarów pagórkowatych łąk i pól umożliwia nieograniczone czasem i przestrzenią wycieczki na końskim grzbiecie.

Tak olbrzymi teren o zróżnicowanym ukształtowaniu zapewnia jeźdźcom unikalne na skalę Polski i Europy warunki do nauki, rozwoju pasji i umiejętności oraz aktywnego odpoczynku.

Szerzenie kultury jeździeckiej

Naszym celem jest szerzenie kultury jeździeckiej oraz związanych z nią wartości. Jazda konna to dla nas nie tylko umiejętności techniczne i kondycja fizyczna, ale również samodyscyplina, praca nad własnymi słabościami, umiejętność rozumienia zwierzęcia oraz odczytywania jego potrzeb i oczekiwań. Naszym zamierzeniem jest propagowanie obcowania ze zwierzętami, rozwoju emocjonalnego oraz odpowiedzialności, jaka płynie z opieki nad tymi niezwykłymi zwierzętami. Pragniemy, aby jazda konna stała się dla Państwa nie tylko kluczem do zdrowia i świetnego samopoczucia, znakomitą zabawą i radością, ale również źródłem niewyczerpanej pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Zapraszamy zarówno doświadczonych jeźdźców, jak również debiutantów, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji dosiadać końskiego grzbietu. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak również do udziału w zawodach sportowych. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych instruktorów oraz towarzystwo absolutnie wyjątkowych wierzchowców.

Istotnym elementem ośrodka jeździeckiego jest również bogate, nowoczesne zaplecze technologiczne, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających jeźdźców.

Poznaj Kompleks Jeździecki Pacółtowo

Świetnie przygotowane zaplecze

Chcąc zapewnić wyjątkowe warunki nie tylko jeźdźcom, ale również koniom, przygotowaliśmy dla nich duże, przestronne stajnie i boksy oraz najwyższej jakości, w pełni zbilansowaną paszę. Jako jedni z nielicznych ośrodków jeździeckich zajmujemy się powożeniem zaprzęgami i dysponujemy profesjonalnym, najwyższej jakości sprzętem.

Na szczególne życzenie naszych klientów organizujemy także klimatyczne przejażdżki bryczką. Taka atrakcja to doskonały pomysł na romantyczną randkę lub… wymarzone zaręczyny.
Jesteśmy pewni, że taki sposób spędzania czasu docenią także Państwa zagraniczni goście, pragnący poznać kulturę i historię naszego kraju.

 

Powożenie zaprzęgami

Powożenie zaprzęgami

Jako jedni z nielicznych ośrodków jeździeckich zajmujemy się powożeniem zaprzęgami i dysponujemy profesjonalnym, najwyższej jakości sprzętem.

Przestronne stajnie<br/> i boksy

Przestronne stajnie
i boksy

Chcąc zapewnić wyjątkowe warunki nie tylko jeźdźcom, ale również koniom, przygotowaliśmy dla nich duże, przestronne stajnie i boksy oraz najwyższej jakości, w pełni zbilansowaną paszę.

Najlepszy wybór

Najlepsze warunki zarówno do rekreacyjnej, jak również sportowej jazdy konnej w Ośrodku Jeździeckim Pałac Pacółtowo zapewnią Państwu:

 • ogrodzony plac jeździecki  o wymiarach 30m x 60m ze zintegrowanym systemem nawadniającym,
 • czworobok o wymiarach 20m x 60m,
 • parkur kwarcowy z kompletem przeszkód  o wymiarach 40 x 60m,
 • kryta ujeżdżalnia o wymiarach 40 x 20 m,
 • karuzela,
 • kryty lonżownik,
 • przestronne padoki,
 • myjka zewnętrzna i wewnętrzna,
 • przestronna siodlarnia w każdej stajni,
 • bogate zaplecze sanitarne,
 • klub jeździecki.

Przygoda z jazdą konną

Jazda konna w Ośrodku Jeździeckim Pałac Pacółtowo okaże się strzałem w dziesiątkę jeśli pragną Państwo:

 • szlifować swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów,
 • jeździć konno w jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków nie tylko w Polsce, ale również w Europie,
 • mieć dostęp do świetnie wyposażonego zaplecza technicznego,
 • korzystać z ponad 1 tys. ha terenów, idealnie przystosowanych do jazdy konnej,
 • brać udział w elitarnych zawodach i imprezach sportowych,
 • kosztować wyjątkowej atmosfery,
 • spędzać czas wśród osób, które wyznają podobne wartości i podejście do życia.
Z ostaw swój
adres e-mail

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów oferty.

Jeździecka Przygoda

Jeździecka Przygoda

Kompleks Jeżdziecki Pałacu Pacółtowo pozwala przenieść się w czasie, by na końskim grzbiecie galopować przez bezkresne wzgórza historycznego Grunwaldu. Gdy ogarnie Cię zmęczenie i  senność, z ulgą zatopisz stopy w jednym z okolicznych jezior, sycąc oczy pięknem krajobrazu. Sielankowej, beztroskiej atmosfery dopełnią kwitnące lipy i obezwładniająca woń dzikich owoców.

Czy można chcieć czego więcej? 

Lokalizacja

Lokalizacja

Pałac Pacółtowo to luksusowy obiekt, malowniczo położony u podnóża Wzgórz Dylewskich.

dowiedz się więcej
Strefa SPA

Strefa SPA

Ucieknij od zgiełku codzienności i stresu. Daj się uwieść subtelnym zapachom, atmosferze ukojenia i relaksu Pałacu Pacółtowo.

dowiedz się więcej
newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij