26 °C

Steak House Coffee Bar

RESTAURACJA STEAK HOUSE COFFEE BAR obsługuje wyłącznie osoby wypoczywające w Pałacu Pacółtowo. Filozofią Steak House'u w Pałacu Pacółtowo jest kultywowanie idei Slow Food, szacunek do tradycji, kultury i dziedzictwa.
RESTAURACJA STEAK HOUSE COFFEE BAR obsługuje wyłącznie osoby wypoczywające w Pałacu Pacółtowo. Filozofią Steak House'u w Pałacu Pacółtowo jest kultywowanie idei Slow Food, szacunek do tradycji, kultury i dziedzictwa.

Daj się zaczarować lokalnym smakom Warmii i Mazur

Pragniemy, aby dania serwowane w naszej restauracji były nie tylko ucztą, ale również doświadczaniem wartości, którym hołdujemy. Tworząc posiłki stawiamy przede wszystkim na autentyczność i prostotę smaku i formy. Kulinarna przygoda w Pałacu Pacółtowo jest jednym ze sposobów poznawania lokalnej tradycji i spuścizny kulturowej.

Slow Food to dla nas nie tylko świeże, lokalne składniki, ale również etyczne, uczciwe traktowanie pracowników, sprawiedliwe relacje z rolnikami oraz humanitarne traktowanie zwierząt. Slow Food to zdrowa, smaczna żywność bez konserwantów, ”chemii” i nawozów sztucznych - żywność, która buduje wspólnotę i ma potencjał do inspirowania zmian społecznych na szeroką skalę.

 

Wspólne posiłki

Wspólne posiłki

Pielęgnujemy kulturę celebrowania posiłków, wspólnego spędzania czasu i radości towarzyszącej spożywaniu starannie przygotowywanych dań.

Akademia Steka

Akademia Steka

Ahhh, te steki…

Uczta dla zmysłów – smaku, powonienia - i prawdziwa sztuka celebrowania posiłku.Zapraszamy na warsztaty przygotowania i smażenia steków, poprowadzone przez naszego Szefa Kuchni. Rare, medium i well done już nie będą dla Państwa tajemnicą.

 

Menu Degustacyjne zmieniane sezonowo

Menu Degustacyjne zmieniane sezonowo

Szef Kuchni Pałacu Pacółtowo zaprasza na Menu Degustacyjne

dowiedz się więcej
Nietypowe życzenia

Nietypowe życzenia

Respektujemy i szanujemy Państwa diety - jesteśmy otwarci na nietypowe życzenie i wymagania. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa danie, którego nie ma aktualnie w naszym menu.

Produkty od najlepszych producentów

Większość używanych przez nas produktów i składników pochodzi z małych, ekologicznych gospodarstw. Owoce, warzywa, miody i inne produkty dostarczane są przez lokalnych wytwórców.  

Wołowina znamienitych ras Charolaise i Limousine, pochodzi z naszej własnej ekologicznej hodowli - prowadzonej na łąkach, na których nie stosuje się nawozów sztucznych. Dzięki temu mięso jest wyjątkowo delikatne, zdrowe i bardzo smaczne.

Ekologiczne produkty to zdrowie i smak

Do przygotowywania posiłków wykorzystujemy miody wileńskie, sery owcze z Rancho Frontiera i krowie z Wizajn, konfitury z owoców z własnych sadów. Serwowane wina tworzone są przez butikowe winnice, z lokalnych odmian winogron, ręcznie zbieranych, niefiltrowane.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Szanowni Państwo, RESTAURACJA STEAK HOUSE COFFEE BAR obsługuje wyłącznie osoby wypoczywające w Pałacu Pacółtowo.
Strona i oferty w trakcie aktualizacji, przepraszamy za niedogodności
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij