-2 °C
Грунвальд- реконструкция битвы с 1410

Грунвальд- реконструкция битвы с 1410

«Каждый год в середине июля, на исторических Грюнвальдских полях проходит реконструкция крупнейшего средневекового сражения - Грюнвальдская битва.»

Na kilka dni zjeżdżają do nas z całej Europy i świata miłośnicy widowisk historycznych. Rekonstrukcja bitwy odbywa się zaledwie 5 km od Pałacu Pacółtowo.

Niezwykłe widowisko

Na kilka dni zjeżdżają tu z całej Europy i świata miłośnicy widowisk historycznych - tysiące ludzi - widzowie i uczestnicy inscenizacji-rekonstrukcji, którzy przygotowują się do tego wydarzenia cały rok.

Pole bitwy leży w odległości zaledwie 5 km od "Pałacu Pacółtowo". Zapewne stanie się naszą coroczną tradycją goszczenie turystów, przybywających na to niepowtarzalne widowisko.
W tym roku przyjmowaliśmy gości z Polski i Stanów Zjednoczonych.

Jak pięknie przygotowana jest rekonstrukcja można zobaczyć na zdjęciach, które załączamy dzięki uprzejmości wybitnego fotografa z Londynu, księcia Stefana Lubomirskiego, który przybył w tym roku obejrzeć rekonstrukcję bitwy, w której ponad 600 lat temu uczestniczyły chorągwie jego rodu.

Забронируйте пребывание

Отдохни среди Дылевских Холмов

СПЕЦИАЛЬНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Вы организуете события и мероприятия?

Познакомьтесь с Дворцом Пацултово

Дылеевские Холмы являются красивой, неоткрытой областью, где среди лугов и полей, расположен Дворец Пацултово. Это особое место как для желающих активного отдыха так и тех, кто хочет насладиться тишиной окружающей природы.
уведомления
Подпишитесь на нашу рассылку чтобы быть в курсе всех событий.
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте