15 °C
Art & Music Festival 2016

Art & Music Festival 2016

Z początkiem lipca w przepięknej scenerii Wzgórz Dylewskich w ogrodach Pałacu Pacółtowo ruszyła pierwsza edycja Art & Music Festival.

Wzgórza Dylewskie na kilka dni zamienią się w miejsce pełne zabawy i sztuki. Zapraszamy serdecznie.

ART & MUSIC FESTIVAL Pałac Pacółtowo / Wzgórza Dylewskie

2 - 24 lipca

Wydarzenie to będzie serią kameralnych koncertów, pokazów kina plenerowego poświęconego ikonom sztuki i mody oraz aktywności rekreacyjnych, pod wspólnym hasłem „Poczuj klimat Dylewskich Wzgórz”. Przez cały lipiec na plenerowej scenie wystąpią wyjątkowi artyści zarówno z kraju, jak także z zagranicy. Dodatkowo, na gości festiwalu będzie czekać wiele atrakcji, dzięki którym spędzenie całego dnia w Pacółtowie będzie prawdziwą przyjemnością.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

2 lipca (sobota)

 • o godz. 20.00 zagra i zaśpiewa ANIA BRODA
 • o godz. 21.30 pokaz filmu Frida reż. Julie Taymor, 123 min 

9 lipca (sobota)

 • o godz. 17.00 zagra SŁAWEK JASKUŁKE – Wybitny pianista jazzowy, który swoimi pięknymi melodiami dostarcza swoim słuchaczom magicznych muzycznych przeżyć. Improwizator, kompozytor muzyki fortepianowej, orkiestrowej, teatralnej i filmowej. Ma za sobą występy na największych scenach muzycznych i festiwalach jazzowych.
 • o godz.21.30 pokaz filmu Modigliani – Pasja Tworzenia, reż Mick Davis, 128 min 

15 lipca (piątek)

 • o godz. 19.00 zagra KINIOR i SOYKA oraz zaśpiewa GRAŻYNA SZAPOŁOWSKA Stanisław Soyka – wybitny polski wokalista, skrzypek, pianista, gitarzysta i kompozytor Włodzimierz Kiniorski – twórca stylu Flap promującego eklektyzm muzyczny
 • o godz. 22.30 pokaz filmu Pollcok, reż Ed Harris, 122 min 

21 lipca (czwartek)

 • o godz. 18.00 oficjalne otwarcie WSCHÓD PIĘKNA – festiwal WORLD ORCHESTRA, 19:00* Rogier Telderman Trio (Pałac) / Liz Rosa Quintet (Brasil – Wozownia), godz. 20:30* Liz Rosa Quintet (Brasil – Wozownia) / Rogier Telderman Trio (Pałac), o godz. 21:30 DanHila & Enzo Ferrari (Italy – Basen)
 • o godz. 22.30 pokaz filmu Basquiat – Taniec ze śmiercią, reż Julian Schnabel, 108 min

24 lipca (niedziela)

 • o godz. 18.00 oficjalne otwarcie WSCHÓD PIĘKNA – festiwal WORLD ORCHESTRA, o godz. 19:00* Stanisław Słowiński Quintet (Pałac) / Jan Smoczyński Trio (Wozownia), o godz. 20:30* Jan Smoczyński Trio (Wozownia) / Stanisław Słowiński Quintet (Pałac), o godz. 21:30 Rasm Al-Mashan (Jemen) / Adeb Chamun (Syria) / Mateusz Szemraj
 • o godz. 22.30 pokaz filmu Wyjście przez sklep
  z pamiątkami, reż Banksy, 87 min

ATRAKCJE

Możliwość jazdy konnej po największym terenie jeździeckim w Polsce i prawdopodobnie jednym z największych w Europie pod okiem profesjonalistów. W ofercie nauka jazdy konnej na różnych poziomach zaawansowania oraz treningi prowadzone przez certyfikowanych instruktorów.

Piknik w pałacowych ogrodach w otoczeniu parku oraz połaci zielonych łąk i pastwisk z widokiem na przepiękne Wzgórza Dylewskie.
Degustacja eco kuchni w pałacowej restauracji Oficyna, gdzie większość dań przygotowywana jest z własnych, ekologicznych hodowli i produkcji jak m.in. drób z wolnych wybiegów, wołowina z bydła francuskich ras Charolaise i Limousine wypasanych na ekologicznych pastwiskach czy ryby z własnego stawu. Przejażdżka bryczką dla tych, którzy nie zdecydują się podziwiać przepięknych krajobrazów z końskiego grzbietu.
Swimming Day, czyli letni basen w plenerze z widokiem na ogrody pałacowe i pofalowany, mieniący się w słońcu krajobraz Wzgórz Dylewskich.

Przejażdżka rowerem lub spacer z kijami do Nordic Walking po niezwykle pięknej krajobrazowo okolicy Pałacu u podnóży Wzgórz Dylewskich, pełnej ciekawych miejsc do odwiedzenia. Wybrane atrakcje dodatkowo płatne. Ze względów logistycznych, aby móc skorzystać z wybranych aktywności konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (tel (89) 641 23 00, e-mail. kontakt@artandmusicfestival.pl)

Wzgórza Dylewskie i Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie potrafią zauroczyć malowniczym terenem słynącym z przepięknych widoków, ale również warunkami jakie stwarzają do aktywnego wypoczynku. Pałac Pacółtowo jest oficjalnym organizatorem festiwalu Art & Music Festival

Kontakt festiwalowy

Informacja festiwalowa:

Pałac Pacółtowo: Pacółtowo 2, 14-107 Gierzwałd (mapka poniżej)
tel.: +48 (89) 641 23 00 
e-mail: kontakt@artandmusicfestival.pl

Kontakt dla mediów:

Julia Misiurkiewicz – j.misiurkiewicz@enees.pl

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?

Poznaj Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie, to piękny, jeszcze nie odkryty region, gdzie pośród łąk i pól znajduje się Pałac Pacółtowo. To miejsce wyjątkowe zarówno dla aktywnie wypoczywających jak i tych pragnących delektować się ciszą okolicznej przyrody.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij