15 °C
Wiesław Sykuła - Ślady

Wiesław Sykuła - Ślady

Wiesław Sykuła porusza się w przestrzeni malarstwa akrylowego i rysunku. W Pałacu Pacółtowo 16 lipca 2016 odbędzie się wernisaż autorskiej wystawy malarstwa i rzeźby ŚLADY. Zapraszamy! 

Po Śladach do sztuki - Wiesław Sykuła - wernisaż prac

Wernisaż autorskiej wystawy malarstwa i rzeźby Wiesława Sykuły ŚLADY 16 lipca 2016 roku w sobotni wieczór w Pałacu Pacółtowo odbędzie się otwarcie wyjątkowej wystawy blisko stu prac autorstwa Wiesława Sykuły. Wystawione obrazy zarówno olejne,
jak i akrylowe oraz rzeźby są odzwierciedleniem i jednocześnie przekrojem dotychczasowych dokonań artystycznych autora, stąd też tytuł wernisażu: ŚLADY.

W dotychczasowym dorobku można znaleźć również wiele nowatorskich idei zaklętych w rzeźbie z gipsu, kamienia czy odlewanych z metali. Od lat jego prace zyskują uznanie zarówno wśród odbiorców krajowych, jak również zagranicznych wędrując do prywatnych kolekcji m.in. w Niemczech, Anglii, Francji, Holandii czy również tak odległych krajów jak Japonia, Australia i Stany Zjednoczone.

Wystawę będzie można podziwiać do końca wakacji w Spichlerzu w Pałacu Pacółtowo. Wstęp jest bezpłatny.
Kuratorem i Mecenasem Wystawy jest Pałac Pacółtowo.

Wzgórza Dylewskie i Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie wprawiają w zachwyt każdego, kto je odwiedzi – szczególnie latem, gdy wzniesienia pokrywają się fioletowymi łanami łubinów i złocą się kwitnącym rzepakiem.

Wzgórza Dylewskie potrafią zauroczyć malowniczym terenem słynącym z przepięknych widoków, ale również warunkami jakie stwarzają do aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy

Poznaj Ofertę

Odpocznij wśród Wzgórz Dylewskich

Oferta Biznes

Organizujesz wydarzenia i eventy?

Poznaj Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie, to piękny, jeszcze nie odkryty region, gdzie pośród łąk i pól znajduje się Pałac Pacółtowo. To miejsce wyjątkowe zarówno dla aktywnie wypoczywających jak i tych pragnących delektować się ciszą okolicznej przyrody.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
aby być z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij